Vidám halottmosó kocsma és kávéház :)

6401 tartalom / 0 új
Utolsó bejegyzés

Jó reggelt Smile ez a kedvenc röhögtető vidim minél többször hallgatom anál jobban röhögök Smile

Boldog nicknévnapot!

Köszönöm, jaj el is felejtettem hogy nicknevem is van Smile

Jóreggelt Jolán Smile

Nagyon sok boldog névnapot ....tudom wiszki kóla az alap :) 

Jóreggelt kocsmlakók Smile Mai ébresztő :

A kávégép folyamatosan üzemel aki szeretne rumot wiszkit netán vodkát vagy gint a kávéba igény szerint töltsön

az időre való tekintettel elindult a forralt bor készítése is Smile

dopamin írta:

Roxy, remélem feléd nagyjából oké minden ha van 20 perced akkor ez neked szól meg annak aki nem ismeri wink

Köszönöm. Szuper volt!! Smile

Minden ital  nyugibogyesz vizipipa falceszköz szexeszköz és bármi egyébb dolgok fájd csillapitók stb stb mindig egy kedves vagy szép szó egy vicc vagy vicces kép egy klassz videó a fizető eszköz ebben a kocsmában ez igy megy kékszakál adta utasitásba 

Kocsmatársak! Kínszenvedés a (szex)csetfüggőség is, amikor nekem saját családom is lenne, meg egyéb dolgom is, ő meg nem mindig elérhető. Na jó, nem fogok állandóan erről beszélni, mégha kényszeres is vagyok (tényleg! erről papírom is van), ez egy idő után irtó uncsi lesz nektek.

Roxana: a borderline öndiagnosztika, orvos még nem mondta, akkor szoktam magam így hívni, amikor követhetetlenek az érzelmeim. Mint most.

Wiskykóla továbbra is, bár kezd lemerülni a pénztárcám. Az alkoholizmus még pluszban nem hiányzik, mint függőség. De azért szeretném mondani, hogy nagyon jó itt veletek, nem kell a krízistopicot telehánynom, és itt viccesen is lehet szenvedni. (Hányás a klotyóban, tudom, és aztán el is kell takarítanom magam után.) Köszönjük Dopamin, neved kirakjuk a falra, bekeretezve. És jelöllek madj Piszkos Fred díjra is.

roboman írta:

hétvégi ivó lettem

yes  smiley

hétvégi ivó lettem

dopamin írta:

Feldmárt kedvelem, saját szavaim erről: az ember megkeményedik mint egy borostyán és addig van merev állapotban mig szét nem törik vagy ki nem olvasszák....

Érdekes ez a borostyán hasonlat,mert nekem a borostyán kapcsán az összetétele ugrikbe,mennyi minden rakódik rá(tapad rá) mire elnyeri  formáját.

Ez ma a nagy felismerések napja!!!

Na erre inni kell!

Feldmárt kedvelem, saját szavaim erről: az ember megkeményedik mint egy borostyán és addig van merev állapotban mig szét nem törik vagy ki nem olvasszák....

dopamin írta:

Kiwi na majd te bevezetsz a chat rejtelmeibe smiley

Nem tudom miért ösztönből teszem fel a képet videót neked ez jött.

Dopamin ! A chetre még visszatérünk .

klip: Basszus .Se köpni ,se nyelni nem tudtam a szöveg hallatán. 

Hadd válaszoljak egy Feldmár idézettel:,,Nagyon nehéz, ha az ember átél valamit úgy, hogy nem engedik meg neki, hogy az érzéseit kifejezze. Ez olyan, mint egy megfagyott pillanat. Évtizedek múlhatnak el, és az a megfagyott pillanat mindig ott lesz. Valami történik majd, ha kiolvad. Ezt meg lehet érezni, és utána tovább lehet lépni. Addig, amíg ott van fagyottan, olyan, mintha az ember le lenne szögezve valahova."

Ja és az előadó kapcsán is  beletrafáltál:foglalkoztam én is ilyen tevékenységgel,de nem az én világom volt.

A vidám halottmosó kocsmát azért hoztam létre hogy bárki bármiről beszélgetni jöjjön ami nem annyira tematikus. Igen próbálom összefogni a népeimet mint gyakorló virtuális alkeszek mulassunk vagy rijjunk mikor mi jön.

Ma egy vicc jutott eszembe Jószi bácsit bevitték a szociba elbeszélgetni ahogy folyik a beszélgetés Józsi bácsi elkezd jobbra dölni a fotejban odaugrik a nővér és egy párnával kitámasztja kis idő múlva józsi bácsi balra kezd dőlni odaugrik a nővér és kitámasztja gyorsan egy párnával eltelik egy kis idő Józsi bácsi elkezd előre dőlni természetesen a nővér azonnal vissza igazítja a fotelba.

Nah vége a beszélgetésnek a kint várakozó család kérdi Na Papa hogy tetszik a szoci? 

-Egyenlőre sehogy szüri a fogai közt az öreg mert ezek nem hagytak fingani Laughing out loud

Megtörtént eset mikor nagyanyám aki már 30 éves korától a szociba készült kisértem be jöttek a nővérek fönökök udvarolgatták körbe én meg mint egy málhás tehén cipelktem a nagyanyám cucát csendesen átkozva a sok fehér ruhást hogy legalább egy szatyrot elvettek volna na akkor amikor a folyosón megyünk megkérdezte a foglalkoztató nővér J-Julika néni szokott maga horgolni?

Szerencsétlen megrettent nagyanyám  büszkén kivágta szoktam hát !meg fingani is!!

röhögtem de megértetem hogy mennyire fél és gyorsan bavalja minden bűnét ha már nagyothallot félre 

Jah és ha már telib-rakták a bótokat a mikulástól a karácsonyfáig ezt érdemes megnézni

Amig távol leszek vigyázzatok magatokra és egymásra és szorgalmasan járjatok a kocsmába Laughing out loud

Kiwi na majd te bevezetsz a chat rejtelmeibe smiley

Nem tudom miért ösztönből teszem fel a képet videót neked ez jött.

Roxy, remélem feléd nagyjából oké minden ha van 20 perced akkor ez neked szól meg annak aki nem ismeri wink

Gácsi Krisztián írta:

szóval legelőször invisible vagy és offline állapotú.

ha csetelni akarsz és fel akarod fedni a jelenlétedet a cseten ezeket át kell váltani.

na ennyi most.

Édes drága Krisztián, úgy  beszélsz hogy nem is értem Smile de értékelem mert meló és a tiedé is heart ( nem szerelem , szeretet, hála)

majd egyszer egy nyugisabb egyént ráveszek hogy oktasson mert kb értem én amit mondassz csak fel nem foghatom wink

Hálám jeléül a kedvencemtől ráadásul a végét megtoldotta egy gondolattal Laughing out loud Érdemes végignézni ha van kedved hozzá azért az utsó sorokért 

Kiscsillag írta:

Kűűűdöőkkk. 

Akinek nagyon sok van nekem is kűűggyö. Zsírpárnát, izmot, pénzt is elfogadok. Smile

laugh Haha Imádlak !

Szóval el van írva kb 70 kg a feleslegem kérek hét becsületes tulajt adom vissza Laughing out loud

Jolán drágám, minden ami velünk történik tanítás tapasztalat beszarni és inkább nem élni annyi mintha máris halott lennél. Küdöm ezt a dalt és drukkolok hogy lépjél már :-D 

Mert mi lehet? Csak annyi hogy megtudod a válaszod és onnan már lehet továbbmenni 

Kűűűdöőkkk. 

Akinek nagyon sok van nekem is kűűggyön. Zsírpárnát, izmot, pénzt is elfogadok. Smile

Nah Holdfényünk és Kleónk küzd a betegséggel hol fentebb hol lentebb vannak szerintem ma mind jobban lett mert annyira hülye vagyok hogy attól csak javulni lehet ( remélem)

gyógyulásuk hosszadalmas és bonyolult szóval kiartóan kűgyétek az energiát 

vigyázz mert kancsal vagyok szóval gyakorolj :P 

szerintem egyenlőre ennyi jah és csodálatos volt a mai nap a szinek és amiket láttal olyan élesek olyan hihetetlen csúfságban  leltem gyönyörűket hogy ihaj 

Van klubszoba, ott ereszd el a hajam van. 

És lehet privát csetelni is. 

Krisz !  Csak a magam nevében írom: A profi meg a  bukdácsoló próbálkozó haladó amatőr közt  azért van egy kis átmenet. HúúúúúúúFogok én még neked ordítani,(meg veledangrylaugh)De azért még mi jó barátok vagyunk!cool

szóval legelőször invisible vagy és offline állapotú.

ha csetelni akarsz és fel akarod fedni a jelenlétedet a cseten ezeket át kell váltani.

na ennyi most.

a chat legelőször ki van kapcsolva ( ha jól állítottam be )

úgyhogy aki nem akar csetelni nem kell tenni semmit

aki meg csetelni akar annak be kell kapcsolnia magának a   csetet

kiwi roxy csillag már profik ebben , majd elmagyarázzák hogy kell 

Oksa, szóval beszéltem Krisszel és a köv. a nagy helyzet: havi kábé 21 pénzbe (21 ezer pengő forint) kerül a cset (kell hozzá net és a többi, Krisz tudja, hogy mi). 

2018. március 31-ig ki van fizetve.

Ha valaki hozzá tud járulni a költségekhez akármilyen kis összeggel, szerintem nem habozzon. 

Dopamin!

Örülök, h a lakásügyetek jól alakul! Kitartást a költözéshez!

Sziasztok!

Jöttem koccintani.

Kleóról van friss híretek?

Jolán írta:

Dopamin, iszunk az onkormanyzati lakàsra! Smile (most nincs magyar klaviaturàm ez egy kicsit idegesito)

El fogok menni hozzà egy 'wellness hétvégére' - khmm... màr beadagoltam a férjemnek, hogy szuksegem van arra, hogy egy hétvégére elutazzak egyedul. Kicsit félek a lebukàstol, meg erkolcsileg elitélem magam, elsosorban a megcsalàs miatt, a 'nemvàltàs' csak hab a tortàn. de én annyit vàrtam és annyiszor probàltam elmagyaràzni... Egyébként egy ex szocmunkàsrol van szo, igen kemény élettel a hàta mogott. Lelkileg is sokat segit, tanàcsokat ad, hogyan tudnék kikerulni a helyzetembol, csak sajnos tovàbbra is gyàva vagyok hozzà. A borderlinet azert irtam, mert az mindenképp furcsa, hogy pàrnapos cset utàn beleszeretek valakibe, aztàn ettol megijedek, ledumàlom magam, valojàban ez nem is szerelem, csak felfutott szexuàlis vàgy, ilyet màr nagyon rég nem éreztem. Es rohannék a karjaiba, de aztàn meg beszarok, hogy ez nem normàlis dolog, ràkkattantam egy macso nore, ennyi erovel vehetnék egy vibràtort is, de az nem mond nekem ilyen szépeket. Szoval ez igy érzelmileg elég kovethetetlen.

"A borderlinet azert irtam"

Mármint hol írtad?

Nem mindent lehet rákenni a bordi-ra. Emberek vagyunk mi is, még ha kicsit mások is, mint az átlag. Ugyanolyan érzésekkel, érzelmekkel, örömökkel, bánatokkal, vágyakkal, reményekkel... Csak talán kicsit intenzívebben éljük meg. 

Te hogy gondolod?

Dopamin, iszunk az onkormanyzati lakàsra! Smile (most nincs magyar klaviaturàm ez egy kicsit idegesito)

El fogok menni hozzà egy 'wellness hétvégére' - khmm... màr beadagoltam a férjemnek, hogy szuksegem van arra, hogy egy hétvégére elutazzak egyedul. Kicsit félek a lebukàstol, meg erkolcsileg elitélem magam, elsosorban a megcsalàs miatt, a 'nemvàltàs' csak hab a tortàn. de én annyit vàrtam és annyiszor probàltam elmagyaràzni... Egyébként egy ex szocmunkàsrol van szo, igen kemény élettel a hàta mogott. Lelkileg is sokat segit, tanàcsokat ad, hogyan tudnék kikerulni a helyzetembol, csak sajnos tovàbbra is gyàva vagyok hozzà. A borderlinet azert irtam, mert az mindenképp furcsa, hogy pàrnapos cset utàn beleszeretek valakibe, aztàn ettol megijedek, ledumàlom magam, valojàban ez nem is szerelem, csak felfutott szexuàlis vàgy, ilyet màr nagyon rég nem éreztem. Es rohannék a karjaiba, de aztàn meg beszarok, hogy ez nem normàlis dolog, ràkkattantam egy macso nore, ennyi erovel vehetnék egy vibràtort is, de az nem mond nekem ilyen szépeket. Szoval ez igy érzelmileg elég kovethetetlen.

dopamin írta:

10. emelet dupla lifttel szóval mindenképpen akadálymenteített mert a tesóm csak kijut végre az utcára Smile

A 10. emeletet az agyamban átírom 1. emeletre... 

A többi szuper jól hangzik!

10. emelet dupla lifttel szóval mindenképpen akadálymenteített mert a tesóm csak kijut végre az utcára Smile

dopamin írta:

Két hete adtuk be az igénylést akkor tudtuk meg hogy a tulaj eladja a lakást és menjünk ki két hónap mulva. Azt hiszem csoda történt mert mások hónapokig évekig várnak. valószinüleg 27. én kiköltözünk szóval lesz itt most mindenféle örjöngés. Most szedett ki egy szakadt tört végű sebészollót a szanálásomból a tesóm mert az még kellhet valamire könyörgöm van vagy 15 tökéletes szépen elcsomagolva.

Úgyhogy rohadt gyorsan levittem a szatyrot mielőtt megtalálja a 10 39 éves zsebszámolót ami nem müködik de sebaj van még 3 azt se használjuk. Vagy a 4 éve megdöglött tablettet amin senki nem tudott segíteni Ja és megtalálta a lábgomba írtó sprajt nagyanyámtól örököltem neki 10 évig volt meg mondtam kifelé de az jó kifelé mert már lerohad a lábad ha ráfújod izgi lesz  nagyon 

Nem tudom mi lesz a samponos habfürdős flakonjaival szerintem visszük mind a 27 darabot akkor is ha csak egy újnyi van benne de nem lehet öszeöntögetni

Kell mind a kb 140 törölköző meg a 40 garnitúra ágynemű amit sohse használtunk lehet már el is ért a szekrényben

szűzanyám innom kell devil

Túlélő készletem a költözésre wink

Smile)) Annyira örülök! 

Az ágyneműgarnitúrákból virtuálisan elfogadnék... 

Ez most földszinti/akadálymentesített lakás lesz?

Két hete adtuk be az igénylést akkor tudtuk meg hogy a tulaj eladja a lakást és menjünk ki két hónap mulva. Azt hiszem csoda történt mert mások hónapokig évekig várnak. valószinüleg 27. én kiköltözünk szóval lesz itt most mindenféle örjöngés. Most szedett ki egy szakadt tört végű sebészollót a szanálásomból a tesóm mert az még kellhet valamire könyörgöm van vagy 15 tökéletes szépen elcsomagolva.

Úgyhogy rohadt gyorsan levittem a szatyrot mielőtt megtalálja a 10 39 éves zsebszámolót ami nem müködik de sebaj van még 3 azt se használjuk. Vagy a 4 éve megdöglött tablettet amin senki nem tudott segíteni Ja és megtalálta a lábgomba írtó sprajt nagyanyámtól örököltem neki 10 évig volt meg mondtam kifelé de az jó kifelé mert már lerohad a lábad ha ráfújod izgi lesz  nagyon 

Nem tudom mi lesz a samponos habfürdős flakonjaival szerintem visszük mind a 27 darabot akkor is ha csak egy újnyi van benne de nem lehet öszeöntögetni

Kell mind a kb 140 törölköző meg a 40 garnitúra ágynemű amit sohse használtunk lehet már el is ért a szekrényben

szűzanyám innom kell devil

Túlélő készletem a költözésre wink

dopamin írta:

Megkaptuk az önkormányuati lakást !!!!!

Jipiáé!!!!!!!!!!!!

De örülök drága dopamin, ez nagyon jó hír, Te egy csoda vagy szeretlek.

Puszi ölelés.Smile

Megkaptuk az önkormányuati lakást !!!!!

parrot írta:

Azt hittem,ez a pörgés jele.Pl.mikor én írok,azzal a szótaggal kezdem,amivel befejeztem az előző szótsmiley.De mondom,nálunk,a gyerkőcnél úgy szólok,hogy tegyen pontot a mondat végére.S nagyon okos,jó matekos diákoknál láttam még ilyet.

Szia parrot,

Ha nekifogok írni akkor ömlik belőllem a szó és nem szakítom meg vesszővel ponttal nagybetűvel semmivel mert gyorsabbak a gondolataim mint ahogy írok ez van a kézírásommal is.

ha nagyon el akarom választani akkor próbálom 2-3 soros időnként hagyok egy üres szót, ha ez sem megy pontokat rakok 3-4 darabot.

2 is voltam nyelvtanból irodalomból meg 5  wink matekból eldöcögtem.

De pl töriből amikor esszét kellett írni vagy magyarból pont nélkül adtam be 3-4 oldalas írást magamnál sem voltam az volt az ihlet beletettem a tudást a korról és úgy írtam le mintha ott lettem volna. A tanárok beájultak rajta és szarták le a pontokat nagybetüket.

Ráadásul mióta írni tudok rengeteg dolgot leírtam de magamtól is megrémültem mert nem értettem amikor el akartam olvasni mi az. A kedvesem közvetítésnek hívta jóval többet írtam le mint amire képes vagyok tudásilag 

A papír alapú dolgaimat szétszaggattam . Sok esetben a gépen is kitöröltem megöltem az írásaim. Tudod milyen gáz amikor olvasod és jé ez milyen értelmes és aztán hogy befejezed az olvasást már nem is tudod mit olvasát pedig te írtad. Ezeket a kedvesem gondosan örzi pendrájvokon és csinált weboldalt is ezek főleg ezoterikus támájú dolgok

De néha jon egy ember egy története a semmiből és tudom hogy létezik ezt is automatán írom le 

Amikor van pont vagy ilyesmi átolvasom és igyekszem kirakni vagy a kedvesem lektorálja és javítja

Sokat filóztam azon mi a halucináció és mi az ami egyfajta képesség lassan külön tudom választani de nem könnyű

Kiskoromban a betegségeket észleltem aztán mivel azok meghaltqak mamám rámersztette a katolikus papot mondván hogy szemmel vertem őket na innentől nem beszéltem csak arról amit mások is látnak és én hiába láttam kéknek ha azt mondták sárga. 

Azt gondoltam elmúlik de így maradtam most is alig bírtam leírni a gondolataim  

kedvesem számtalanszor volt tanúja hogy sokkal gyorsabban gépelek ha valami más jön be rajtam által.

már 20 éve gondolom hogy hülye vagyok de valahogy nem jön az sem ki a kedves szerint ilyen összeszedett racionális hülye nincs.

Na ennyit az írásomról ezt is lezavartam 4 perc alatt direkt néztem az órát. Nem tudom segítettem e valamit de velem ez a helyzet

Kösziiiiii Commander Keen  imádom 

Ahonnan jöttél elillan,
Amerre tartasz sehol még.
Az élet a kettő között van,
A Sors furfangos ajándék.
Születsz, hogy mesés álmokat építs
De inkább leépülsz.
Ott állsz egy sorban feladni
Belehalni készülsz.

Szeretlek, bármit tehetnél,
Szeretlek-másképp mondani.
Nem lehet. Nem is tudom miért,
szeretnél többet hallani.
Bocsáss meg mindent magadnak!
Hisz egyszer úgyis elévül.
Semmi rossz nem tart örökké.
Végül megszépül…

Jó az, ha mindent ahogy van,
Úgy el tudsz fogadni!
A baj mindig múló állapot.
Nem kell folyton keresni!
Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.

Refrén:
Amilyen hülye vagy,
Én úgy szeretlek.
Tán nem is tudod,
Milyen csoda vagy.
Amilyen hülye vagyok,
Beleszerettem az életbe meg
Mindenbe, mit ad!

Születsz, hogy tanulj, amíg lehet.
Felnősz, azt mondod, hogy te már,
Túl vagy majdnem mindenen,
Rád már nem sok dolog vár.
Bocsáss meg mindent magadnak!
Hisz egyszer úgyis elévül.
Semmi rossz nem tart örökké
Végül megszépül…

Jó az, ha mindent ahogy van,
Úgy el tudsz fogadni!
A baj mindig múló állapot.
Nem kell folyton keresni!
Ha fejjel vagy a homokban,
Nem látszik, hogy milyen szép ez a nap,
Hogy milyen kék az ég.

Refrén:
Amilyen hülye vagy,
Én úgy szeretlek.
Tán nem is tudod,
Milyen csoda vagy.
Amilyen hülye vagyok,
Mindenbe, mit ad!

Már megint hülye vagy,
Én meg úgy szeretlek,
Tán nem is tudod,
Milyen csoda vagy.
Amilyen hülye vagyok,
Mindenbe, mit ad!

Jolán írta:

Kedves kocsmatársak, halottmosó barátaim.

Jól beletenyereltem a vastag kakiba ezzel az online szerető, szexi cseteléssel. Mintha hiányzott volna még valami érzelmi vihar, basszus. Lett belőle jó kis egymásrakattanás, elég gyorsan, szerelmi vallomás, szenvedély, 5 órás szextelefon, megyek a vonathoz, nem mégsem, gyerekeim vannak, a férjem meg nézi, hogy éjszakákon át csetelek,de kivel, és mintha kivirultam volna. De közben függő lettem, most ezért stoppot kértem, de már bánom, mi lesz, ha nem jön vissza. Übergáz-e vagyok? De még sosem volt ilyen kattanásom, nem csak testileg, lelkileg is, de testileg nagyon. Mi lesz, ha nem jutunk el odáig, hogy élőben szexeljünk, ez is kimarad az életemből? Buzi-e vagyok? (Én kérek elnézést...) De ha meg komolyan gondoljuk, akkor hogyan fogom ezt felvállalni? Borderline-e vagyok?

Na jó, ezt a szex topicba kéne nyomnom, de arra már senki sem jár, tipikus, inkább iszunk a kocsmába. Maradok a wiskikólánál. Betegeknek gyógyulást! Gondolok rátok.

Szia Jolán,

Az nagyon izgi ha nyomjátok a chetet meg megy a szextelefon szerintem minden ember vonzódik a saját neméhez csak van akinél ez a vallás a társadalmi erkölcs vagy csak nem találkozott olyannal kiöli.

Csak szép sorban elébb az aktus egy vagy több randi aztán majd kitalálod hogy tartozik e ez másra Smile Ez a Bordeline nekem kicsit nehét téma maradjunk a szexel csak az legyen jó Smile

Igyál csak ami belefér jobb alsó pult második sorában nyugibogyeszek a bal alsó második sorában fájdalom csillapítók bal alól vízipipa jobb legalsóba minden variációs szexkellék. az italok pedig a pulton és a polcokon vannak boxok csendes sarkok  fülhalgatós részek is hátha valaki másra vágyik mint ami épen szól szóval cigizni a fedett teraszon lehet ahol knyelmes fotelszerű űlőkék vannak . Amikor nem vagyok szolgáljátok ki magatokat bátran Smile

smileywinkcheekylaugh nesze neked kedves Jolán Smile Jah És hajrá kihagyni valamit félelemből baromság

buleeeeeeee

"Amilyen hülye vagy, úgy szeretlek" wink

Jolán írta:

Jól beletenyereltem a vastag kakiba ezzel az online szerető, szexi cseteléssel. Mintha hiányzott volna még valami érzelmi vihar, basszus. Lett belőle jó kis egymásrakattanás, elég gyorsan, szerelmi vallomás, szenvedély, 5 órás szextelefon, megyek a vonathoz, nem mégsem, gyerekeim vannak, a férjem meg nézi, hogy éjszakákon át csetelek,de kivel, és mintha kivirultam volna. De közben függő lettem, most ezért stoppot kértem, de már bánom, mi lesz, ha nem jön vissza. Übergáz-e vagyok? De még sosem volt ilyen kattanásom, nem csak testileg, lelkileg is, de testileg nagyon. Mi lesz, ha nem jutunk el odáig, hogy élőben szexeljünk, ez is kimarad az életemből? Buzi-e vagyok? (Én kérek elnézést...) De ha meg komolyan gondoljuk, akkor hogyan fogom ezt felvállalni? Borderline-e vagyok?

Na jó, ezt a szex topicba kéne nyomnom, de arra már senki sem jár, tipikus, inkább iszunk a kocsmába. Maradok a wiskikólánál. Betegeknek gyógyulást! Gondolok rátok.

Jolán, nyugi. Minden oké. Ha buzi vagy, akkor az vagy. Bár nőknél ez olyan szépen van mondva, hogy leszbikus. Smile Nem meleg és nem buzi.

Nem csak pontot, hanem vesszőt, gondolatjelet, zárójelet sem ír. 

Dopamin, ezért jók az ilyen írásaid, mert ki kell hámozni, hogy mit akartál írni. És utána ami összeáll, az olyan szép. Smile

(Én meg "kissé" kényszeresen javítgatom magam.)

Azt hittem,ez a pörgés jele.Pl.mikor én írok,azzal a szótaggal kezdem,amivel befejeztem az előző szótsmiley.De mondom,nálunk,a gyerkőcnél úgy szólok,hogy tegyen pontot a mondat végére.S nagyon okos,jó matekos diákoknál láttam még ilyet.

parrot írta:

Dopamin!Kérdezhetek valamit tőled?Olyan érdekes,hogy nem /igazán/ használod a pontot.Van pár diákom,akiknél hasonló a helyzet,sőt,a 15 éves nagylányom sem igazán tesz pontot a mondat végén.Ez miért van??????

Írta, hogy csak spontán jön belőle, amit írni akar és ilyenkor nem ér rá ilyen dolgokkal foglalkozni. Nekem ez tökre tetszik. 

De mintha olvastam volna (helyesebben: beleolvastam csak) tőle olyan írást, ahol teljesen korrekt volt a központozás.

Dopamin!Kérdezhetek valamit tőled?Olyan érdekes,hogy nem /igazán/ használod a pontot.Van pár diákom,akiknél hasonló a helyzet,sőt,a 15 éves nagylányom sem igazán tesz pontot a mondat végén.Ez miért van??????

Kleó küzd nehéz neki minden most lelkileg eléggé lent van therápia folytatódik.

Mindenkinek küldöm! 

dopamin írta:

roxána2.0 írta:

dopamin írta:

Gyaj! 

Eyet hozott a kórház azzal élek - egyet ismert ő mert részben egy ideig együt éltek főként a naygaszülőknél - egyről nem tudjuk hogy ,sincs merre s hogy hívják - és van a legidősbb fiú aki az apánk első házasságából van és nevelte.

Kvázi apáról vagyok én ,

a tesóm akivel élek

egy fiú gyerek akit lepasszoltak pénzért

és az első házaságból születet törvényes fia.

szóval azzal élerk együtt akivel a kórházban megtudtuk hogy tesők vagyunk

A kórházban megismert testvéremnek van egy anyja által férjhezment és a mostoha hozott egy lánytestvért na azzal nem tartjuk a kapcsolatot.

ha így saem tiszta felaaadtam Laughing out loud

Úristen, kezdem érteni!!!!!!!!!!!!!!

Szóval te azt a testvéred, akivel most együtt élsz, a kórházban szedted össze és azóta ápolod? Egyem a szíved, hát te egy nagyon rendes ember vagy. 

Vagy nagyon hülye de halálig felválaltam az nincs kikötve kinek a haláláig Laughing out loud

Smile))

Fájdalom csillapitók a bal pult alatt.2. Sorban minden mennyiségben jobbulást gyors gyógyulás Holfény

A hozzászóláshoz regisztráció és bejelentkezés szükséges

Megosztás Viberen